Uzavřeme partnerství s oboustranným prospěchem

Naše softwarové produkty ulehčují práci s dokumenty společnostem jakékoliv velikosti či oboru. Důkazem je řada spokojených zákazníků. Profitují z nich však i naši partneři. Rozšířením portfolia o DOCU‑X zvýšíte přidanou hodnotu svých vlastních řešení.

Partnerská síť nám uvolňuje ruce a umožňuje věnovat se vývoji software a podpoře partnerů. Díky tomu trvale vylepšujeme produkty pro Vás i Vaše klienty.

Nabízíme benefity, které přináší nové zákazníky
  • Obchodní podporu při získávání nových zákazníků
  • Konkurenční výhodu
  • Růst v podobě nových příležitostí
  • Odborné zázemí (10 let vývoje a implementací řešení pro správu dokumentů)
  • Obchodní a technická podpora (zkušenosti z různých vertikál – finance, logistika, výroba, obchod a další)
  • Otevřené a přímé jednání

Využijte výhodného partnerství – kontaktujte Jiřího Cmírala

 

Co o nás řekli naši partneři?

Lukáš Ontl
Product Manager Helios
Asseco Solutions, a.s.

Společnost Asseco Solutions, a.s. klade na své partnery vysoké požadavky z pohledu kvality řešení, profesionálního přístupu ke klientům a stabilnímu zázemí. Takové požadavky bezesporu splňuje společnost SOCOS IT, jehož řešení DOCU‑X významně rozšiřuje produkty HELIOS a svým poměrem cena / výkon pokrývá potřeby nejen náročných klientů.

Lubomír Dušil
Product Manager
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

Pro menší firmy ve střední a východní Evropě jsme hledali řešení pro vytěžování dat. Řešení na platformě DOCU‑X splňuje předpoklady integrace s našimi systémy i multifunkčními stroji. Klienty zaujme především svojí jednoduchostí a cenou. Úspěšně jej nabízíme zákazníkům v České republice i východní Evropě. Jedna z velkých výhod spolupráce se SOCOS IT je jejich schopnost pružně reagovat na zákaznické požadavky, což bývá problém u větších či zahraničních systémů.

Miloš Lacina
Business Unit Manager ECM
AutoCont CZ a.s.

Máme dlouholeté zkušenosti s implementacemi robustních řešení na vytěžování dat z dokumentů a v posledních době jsme pozorovali zvýšenou poptávku malých a středních firem, pro které byly dostupné systémy příliš drahé. Společnost SOCOS IT přišla s uživatelsky přívětivým a cenově dostupným řešením DOCU‑X OCR, které přesně zapadá do segmentu SMB/MID.

 

Naši partneři