7 let Vám šetříme čas i peníze při zpracování dokumentů

Se softwarem DOCU‑X zefektivníte práci s dokumenty a snížíte náklady na jejich zpracování i ve Vaší firmě. Čas je to nejcennější, co v životě máme. Ručně přepisovat či spravovat stovky a tisíce dokumentů denně zbytečně zaměstnává pracovníky, kteří mohou být užiteční jinde.

Zaměřili jsme se na problematiku document managementu, a proto jsme před 10 lety jako česká společnost SOCOS IT začali vyvíjet vlastní software pro správu dokumentů, sou­vi­se­jí­cích modulů a inte­grač­ních řešení.

Své cíle úspěšně plníme – důkazem jsou názory našich klientů a partnerů. I pro Vás máme férové jednání, dlouhodobou spolupráci a hlavně přínosné řešení, které Vám pomůže k dosažení vlastních plánů.

Michal Šos
Jed­na­tel spo­leč­nosti

Tým – tělo i duše SOCOS IT. Seznamte se

sos-michal
Michal Šos
Managing Director

Michal už se jako student Provozně-ekonomické fakulty ČZU v Praze podílel na zajímavých projektech, kde posbíral řadu cenných zkušeností. Ty před 7 lety proměnil v nápad softwaru DOCU‑X a k založení SOCOS IT.

Od té doby se naplno věnuje vývoji a implementaci řešení pro správu dokumentů. V týmu má nezastupitelnou roli při vedení projektů a pro celkovou strategii vývoje produktů DOCU‑X.

Po práci si nejraději odpočine s technickými hračkami téměř jakéhokoliv druhu, pokud mají 4 kola a měřítko 1:1, jsou o to oblíbenější.

cmiral-jiri
Jiří Cmíral
Sales Director

Jirka se přidal do týmu 3 roky po založení firmy s velkým předsevzetím – vybudovat mezinárodní partnerské sítě pro prodej DOCU‑X. Vystudoval Fakultu strojního inženýrství v Brně. Celý svůj profesní život se věnuje správě dokumentů a své dlouholeté zkušenosti tak může uplatňovat v obchodních a marketingových aktivitách. Ať už směrem k partnerům, tak směrem ke koncovým zákazníkům.

Objevování a cestování patří mezi jeho největší koníčky. Klidně ho potkáte někdo na horách, nebo ho můžete vyzvat k utkání v badmintonu.

libik-jakub
Jakub Libík
Lead Developer

Jakuba máme v týmu 8 let a jsme za to nesmírně rádi. Díky tomu, že má za sebou Fakultu informatiky a statistiky na VŠE a je velmi pečlivý, stará se o vývoj a implementace jednotlivých produktů a taky o řešení technických věcí, které se na první pohled zdají neřešitelné.

Jakub nám nebrnká na nervy, ale na ukulele. Rád to rozjede ve swingu a procvičí si taiči.

dufka-zbynek
Zbyněk Dufka
Software Consultant

Zbyněk do týmu zapadl díky svým uhrančivým technickým znalostem už během studií na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií na VUT v Brně. Od roku 2010 plní funkci konzultanta při implementacích OCR, DMS a WorkFlow a stará se o přípravu projektů.

Stará se o zákazníky jako support při řešení požadavků. Zákazníci na Zbyňka nedají dopustit, protože komunikace s ním je zábava.

Rád zkoumá informační a mobilní technologie a za prima relax považuje vše, kde se pěkně protáhne – fotbal, cyklistika, turistika, snowboarding.

dufka-zbynek
David Wiesner
Software Consultant

David je nejčerstvějším přírůstkem našeho týmu. Vystudoval obor Telekomunikační informační technika na VUT v Brně a jeho schopnosti ho předurčily k práci na implementaci projektů a k následnému supportu dodaného řešení.

Hýbe se v létě i v zimě – rekreačně hraje fotbal, hokej, squash, rád si zajezdí na běžkách a snowboardu, takže stále srší energií.