DOCU-X Novinky

home-office

Jak mít v dobách home office firemní dokumenty stále pod kontrolou?

Práce z domu je pro mnohé firmy a její zaměstnance čárou přes rozpočet. Řada interních procesů neodpovídá specifickým podmínkách home office. Týká se to i správy firemních dokumentů. Nastává správná…

2.11.2021
Více
firemni-dokumentace

Krocení firemní ISO dokumentace: Proč zapomenout na papírování a jít na věc elektronicky

Používáte ve firmě tradiční postupy ručního vedení ISO firemní dokumentace? Trápí vás chybovost a značná neefektivita? Přesvědčte se o tom, že s ruční správou v dnešní době neobstojíte. Přečtěte si…

7.9.2021
Více
sprava-dokumentu

Správa dokumentů v praxi. Proč firmy využívají DMS řešení?

Uvažujete o zavedení efektivní správy dokumentů? Zjistěte, jaké zkušenosti mají ostatní firmy s nasazením DMS systémů. Dozvíte se o očekávání, rizicích a konkrétních výsledcích.

1.9.2021
Více
zapis-z-porady

Jak na přehledný zápis z porady? Tužka a blok už jsou dávno pasé…

Přehledný zápis z porady je důležitý, protože z něj vyplývají další úkoly pro celý tým. Pokud tohle nefunguje, vznikají zbytečné komplikace, nedorozumění a problémy se splněním úkolů. Zjistěte, jak…

25.8.2021
Více
anonymizace-dokumentu

Anonymizace dokumentů. Definice, příklady, řešení

Anonymizace dokumentů je velmi diskutovaným tématem. Registr smluv, GDPR i další případy ji nutně vyžadují. Kde a kdy musíte anonymizaci dokumentů skutečně využít? Jaké je nejvhodnější řešení?

24.8.2021
Více
archivace-dokumentu

Jak na archivaci dokumentů ve firmě? Zákony, pravidla a doporučení

Víte, jaký je rozdíl mezi zálohovaným a archivovaným dokumentem? Jakým zákonům podléhá archivace dokumentů? A proč si dát na správu dokumentů ve firmě velký pozor? Dozvíte se v článku.

10.8.2021
Více
co-je-dms

Co je DMS systém a jak ho využít?

Zajímá vás, co je to DMS systém? Jak funguje a proč prospěje vaší firmě? V článku se seznámíte se základními parametry, výhodami a oblastmi využití.

4.8.2021
Více
elektronicka-evidence-smluv

Evidence smluv –⁠ 5 důvodů, proč se ve firmě vydat elektronickou cestou

Také to znáte? Hromadí se vám papíry na stole? Neustálé dohledáváte v šanonech, jaké máte se podepsané smlouvy a jaké důležité termíny z nich plynou? Digitalizujte. V článku najdete argumenty, proč…

3.8.2021
Více
anonymizace-smluv

Co a jak anonymizovat, aby byl registr smluv spokojený

Podle zákona musíte před odesláním smlouvy do registru smluv začernit citlivé údaje. Jinak je malér. Víte, co všechno u smluv anonymizovat a jak to udělat co nejrychleji a nejjednodušeji?

28.7.2021
Více
digitalizace-firmy

7 důvodů, proč se vyplatí digitalizace firmy

O digitalizaci firem se hodně mluví a tak vás možná napadá otázka, zda je vhodná a výhodná také pro vaši organizaci. Přečtěte si o sedmi benefitech, které mají vliv na ziskovost a efektivitu.

21.7.2021
Více