Jak si ulehčit práci s datovými zprávami? Využijte manažera datové schránky

manazer-datove-schranky

Perete se ve firmě každodenně s datovými zprávami? Nevyhovuje vám webovém běžné webové rozhraní? Stává se vám, že občas nějaké zprávy přehlédnete a jsou z toho jenom problémy? Nebo že zprávy dokonce úplně ztratíte? Povolejte pomocníka, který dá věci do pořádku. Jmenuje se manažer datových schránek…

Do datových schránek chodí denně spousty důležitých dokumentů, o kterých byste měli mít přehled. Na rovinu si ale můžeme říct, že základní webové rozhraní mojedatovaschranka.cz nepatří zrovna mezi uživatelsky přívětivé webové aplikace. A co se týká funkcí – není to taky žádná sláva. Co takhle využít šikovného manažera/software pro správu datových schránek?

Oficiální datové rozhraní pro efektivní správu nestačí

Kromě toho, že webová aplikace běží na serveru provozovatele datových schránek, přináší Vám tento přístup řadu další nevýhod:

Pro provoz vyžaduje instalaci speciálního doplňku 602 XML Filler. Horší ovšem je, že oficiální manažer pro správu datových schránek neposkytuje tak důležité funkce, jako je například práce s více složkami nebo filtrování zpráv

Největším kamenem úrazu je to, že jednotlivé datové zprávy zůstávají v oficiálním manažeru datových schránek uloženy pouze 90 dnů, a pak jsou bez milosti mazány

Představte si, že máte práce nad hlavu a zapomenete si uložit nějakou vele důležitou zprávu. Po jejím smazání se k ní už nikdy nedostanete. 

Chcete mít jistotu, že všechny Vaše datové zprávy zůstanou v bezpečí a pod kontrolou? Využijte chytrého manažera datových schránek.

Přenechte tíhu odpovědnosti na šikovném software neboli manažeru datových schránek

Pro firmy není ekonomické všechny příchozí datové zprávy ručně ukládat nebo dokonce tisknout a zakládat do šanonů. Při tom je potřeba mít přehled, protože do datových schránek putují spousty, pro firmu zásadních dokumentů. 

Řešením je dovedný manažer pro správu datových zpráv, který dokáže:

  • uložit zprávy se všemi atributy
  • zabezpečit evidenci příchozích i odchozích zpráv
  • archivovat datové zprávy na vždy
  • automatizovat oběh datových zpráv po stažení do archivu
  • kontrolovat datové zprávy 
  • automaticky zajišťovat lhůty pro vyřízení
  • posílat e-mailové notifikace zodpovědným uživatelům

Nespoléhejte se na oficiální webové rozhraní, které vám přinese spíše starosti navíc. Získejte maximální kontrolu nad datovými zprávami v manažeru datových schránek, jehož součástí je i archivace na věky.