Evidence smluv –⁠ 5 důvodů, proč se ve firmě vydat elektronickou cestou

elektronicka-evidence-smluv

Také to znáte? Hromadí se vám papíry na stole? Neustálé dohledáváte v šanonech, jaké máte se podepsané smlouvy a jaké důležité termíny z nich plynou? Digitalizujte. V článku najdete argumenty, proč to vést elektronickou evidenci smluv.

Kupí se vám smlouvy a ztrácíte se v nich? Nemáte šanci pravidelně sledovat, kdy vám jaká smlouva s obchodním partnerem končí? Listujete do zbláznění, abyste našli konkrétní údaje? 

Přejděte na elektronickou evidenci smluv a mějte je plně pod kontrolou, protože…

Vaše obchodní vztahy stojí na smlouvách. Nepřicházejte o ně

Vztahy uvnitř i vně firmy jsou založené na smlouvách. Proto je velmi důležité, aby byly procesy týkající se smluv průhledné a standardizované. Elektronická evidence smluv zajistí sledování podmínek a termínů smluv. Nikdy vám tak neutečnou zásadní informace a data

5 důvodů, které hovoří pro elektronickou evidenci smluv

Efektivní procesy spojené s evidencí smluv podporují produktivitu

Automatizace procesů zvyšuje produktivitu a snižuje náklady. Zaměstnanci navíc získají řešení pro rychlou a snadnou výměnu informací a podporují efektivní týmovou práci.

Transparentní procesy = absolutní přehled

Nástroj pro řízení a evidenci smluv zaznamenává veškeré změny v dokumentu. K dispozici je kompletní stopa životního cyklu dokumentu. Elektronická evidence smluv je tak mnohem efektivnější. 

Bezpečné uložení pro rychlé dohledávání

Elektronicky evidované smlouvy jsou uloženy bezpečným způsobem. Snadno splníte požadavky na zpracování a úschovu dokumentů.

Smlouvy dostupné kdykoliv a kdekoliv

Každý člen firmy, který má oprávnění k přístupu k evidovaným smlouvám, může ukládat, otevírat a spravovat smlouvy z jednoho místa, ze svého počítači či mobilního zařízení. 

Úspora času díky chytrým nástrojům

Časově náročné manuální úkony jsou díky automatizaci minulostí. Vše, co v souvislosti s evidencí smluv potřebujete udělat, zvládnete rychle a jednoduše na několik kliknutí.