Zpět

5 důvodů, proč se firmě vyplatí spravovat smlouvy elektronicky

elektronicky

Vaše obchodní vztahy stojí na smlouvách. Nepřicházejte o ně

Také to znáte? Hromadí se vám papíry na stole? Neustálé dohledáváte v šanonech, jaké máte se podepsané smlouvy a jaké důležité termíny z nich plynou? Digitalizujte. V článku najdete argumenty, proč to stojí za to.

Vztahy uvnitř i vně firmy jsou založené na smlouvách. Proto je velmi důležité, aby byly procesy týkající se smluv průhledné a standardizované. Elektronická správa smluv zajistí sledování podmínek a termínů smluv. Nikdy vám tak neutečou zásadní informace a data.

5 důvodů, díky kterým firma jenom pokvete:

Efektivní procesy podporují produktivitu
Automatizace procesů zvyšuje produktivitu a snižuje náklady. Zaměstnanci navíc získají řešení pro rychlou a snadnou výměnu informací a podporují efektivní týmovou práci.

Transparentní procesy = absolutní přehled
Nástroj pro řízení a správu smluv zaznamenává veškeré změny v dokumentu. K dispozici je kompletní stopa životního cyklu dokumentu.

Bezpečné uložení pro rychlé dohledávání
Dokumenty jsou uloženy bezpečným způsobem. Snadno splníte požadavky na zpracování a úschovu dokumentů.

Smlouvy dostupné kdykoliv a kdekoliv
Každý člen firmy, který má oprávnění k přístupu, může ukládat, otevírat a spravovat smlouvy z jednoho místa a odkudkoliv.

Úspora času díky chytrým nástrojům
Časově náročné manuální úkony jsou díky automatizaci minulostí. Vše, co v souvislosti se smlouvami potřebujete udělat, zvládnete rychle a jednoduše na několik kliknutí.

Spravujte a monitorujte všechny typy smluv během celého životního cyklu.
Spolehněte se na přínosy řešení pro řízení tvorby a evidence smluv s DOCU-X.