Řízení tvorby a evidence smluv

Řízení tvorby a evidence smluv

Evidence smluv - úvodní foto orez
Evidence smluv - úvodní foto orez

Mějte přehled o uzavřených smlouvách Vaší společnosti. Profitujte z nástroje, který navíc dokáže vytvářet smlouvy včetně evidence všech verzí, změn a připomínek. A k tomu pohlídá platnost smluv a další důležité termíny.

Vaší firmou projdou denně desítky i více smluv, ať už je přímo vytváříte, nebo shromažďujete došlé. V papírové podobě zabírají spoustu místa, špatně se evidují a ještě hůř se v nich hledá.

Při všem tom „papírování” snadno dojde k pochybení v procesu tvorby smluv nebo dokonce k jejim ztrátám smluv. Proto je více než nutné a výhodné se důkladně věnovat evidenci smluv. 

 

illustration-image
illustration-image

EVIDENCE SMLUV S DOCU‑X DMS

Udělejte si ve smlouvách pořádek a mějte je pod dohledem. Využijte výhody řešení, jehož součástí je systém pro správu elektronických a skenovaných dokumentů DOCU‑X DMS.

Dosáhněte dokonalého přehledu díky evidenci smluv

  • Fulltextové vyhledávání ve smlouvách
  • Ukládání smluv do elektronického archivu – zabezpečení proti ztrátě (verzování)
  • Urychlení celého procesu tvorby a schvalování evidovaných smluv
  • Přístup ke smlouvám na základě přístupových práv
  • Zpřehlednění celého procesu

Podrobný popis řešení pro řízení tvorby a evidence smluv

noico
Ukládání smluv po naskenování i v upravitelné podobě
Systém DOCU‑X DMS Vám s řešením pro evidenci smluv dovolí ukládat smlouvy po naskenování a smlouvy v editovatelné podobě. Tím získáte přehlednou evidenci všech smluv, včetně jednoduchého vyhledávání smluv a informací z nich.
noico
Šablony pro tvorbu smluv, připomínkování a schvalování
DOCU‑X DMS umožňuje vytvořit si šablony pro tvorbu smluv. Dále řeší tvorbu návrhu smlouvy, předání návrhu k připomínkování, zpracování připomínek, schválení celé smlouvy a podpis.
noico
Spravování veškeré firemní dokumentace díky rozšíření
Díky tomu, že je součástí řešení Evidence smluv systém DOCU‑X DMS, získáte nejen aplikaci pro ukládání smluv, ale po rozšíření má možnost spravovat elektronicky veškerou firemní dokumentaci.
noico
Součinnost na tvorbě smluv napříč celou organizací
DOCU‑X neslouží pouze jako úložiště pro evidenci smluv. Tyto dokumenty lze také vytvářet a spolupracovat na nich v součinnosti několika uživatelů nebo firemních oddělení.

Udělejte si ve smlouvách pořádek a mějte je pod dohledem. Využijte výhody řešení Evidence smluv, jehož součástí je systém pro správu elektronických a skenovaných dokumentů DOCU-X DMS.